596 anunturi gratuite adaugate in ultimele 48 de ore

Operator Cantuire

Introdus de 110 zile, 12:19 de persoana fizica Claudia B 0729800725 din Constanta
- 20 vizualizari pentru acest anunt -
SALARIU: 1.800 RON
Localitate: Constanta
Domeniu: Prelucrarea lemnului-Tamplarie PVC

Descrierea jobului:

- preluarea comenzilor de debitare/cantuire si in baza lor, receptionarea din depozit a materialelor necesare;
- executarea operatiilor de debitare si cantuire in conformitate cu comenzile primite, verificarea prealabila a calitatii produselor ce urmeaza a fi prelucrate;
- asigurarea functionarii in bune conditii a utilajelor respectand graficele operatiunilor de intretinere aferente;
- asigurarea depozitarii si evacuarii rumegusului si a resturilor de debitare;
- semnalarea prompta a oricaror defectiuni aparute la utilajele din dotare sau la instalatiile aferente;
- dupa efectuarea operatiilor de debitare si cantuire, verificarea dimensionala si calitativa a produselor executate si predarea in bune conditii a marfii prevazute in comanda in vederea livrarii.
- pastrarea curateniei la locul de munca;
- indeplinirea intocmai a sarcinilor primite de la seful ierarhic;

Cerinte:

- absolvent de liceu;
- curs de tamplar /operator la masina de prelucrarea lemnului;
- experienta in ateliere de debitare-cantuire PAL sau confectii mobilier masiv
- disponibilitate pentru a lucra in 2 schimburi (de zi);

Salariu:
1.800 RON
Contacteaza proprietar:
sau 0729800725
Raporteaza abuz
Trimite unui prieten

Contabilitate completa

Servicii la standarde internationale! Afla oferta personalizata acum!

www.e-contabilitate.com

Infiintari firma

Consultanta infiintari firme si PFA la cel mai mic pret

www.e-infiintari-firme.ro