770 anunturi gratuite adaugate in ultimele 48 de ore

MEDICI SUEDIA - 6500 EURO

Introdus de 34 zile, 12:07 de persoana juridica Infomunca 0774463702 din Cluj Napoca
- 8 vizualizari pentru acest anunt -
PRET: 6.500 EURO
Localitate: Cluj Napoca

Descrierea jobului - Suedia
Recrutam medici cu relocare in Suedia.
Specializari:
- medicina de familie

Se vor parcurge etape de invatare a limbii suedeze finantate de catre angajator.

Oferta de munca:
- Pentru studiul limbii suedeze se vor finanta cursuri cu suma de 5000 de euro fiind platita exclusiv de angajator.
- Salariul de inceput este de 6500 euro.
- Participarea si finantarea diferitelor congrese, activitati de cercetare, traininguri si cursuri.

*Doar medicii care au absolvit rezidentiatul pot aplica.

Cerinte
Rezidentiat in una din specializarile mentionate.
Disponibilitate spre relocare.
Cunoasterea limbii suedeze constituie un mare avantaj dar nu este obligatoriu.

Restrictii
Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

Nivel minim de experienta necesara Sub 6 luni

Pret:
6.500 EURO
Contacteaza proprietar:
sau 0774463702
Raporteaza abuz
Trimite unui prieten

Contabilitate completa

Servicii la standarde internationale! Afla oferta personalizata acum!

www.e-contabilitate.com

Infiintari firma

Consultanta infiintari firme si PFA la cel mai mic pret

www.e-infiintari-firme.ro