770 anunturi gratuite adaugate in ultimele 48 de ore

Instalator - ajutor instalator tehnico-sanitar CJ

Introdus de 33 zile, 13:41 de persoana juridica Infomunca 0770739390 din Cluj Napoca
- 6 vizualizari pentru acest anunt -
SALARIU: 2.800 RON
Localitate: Cluj Napoca
Domeniu: Constructii-Instalatii-Amenajari

Infomunca recrutează personal în domeniul construcțiilor pe posturile de instalator/ ajutor instalator tehnico-sanitor:

Atribuții:
Înțelegerea proiectelor tehnice de specialiate - sanitare, HVAC
Montare încălzire în pardoseală și radiatoare
Montare centrală de apartament și de bloc
Montare obiecte sanitare și conectarea acestora la rețelele de apă și canalizare
Legarea automatizării electrice la încălzirea în pardoseală

Permis categoria B reprezintă un avantaj
Se decontează transportul pentru cei din localitățile limitrofe
Program de lucru: L-V 07:30-17:00

Cerinte
Punctual
Comunicativ
Harnic
Prezentabil
Rezistent la stres
Serios
Nonalcoolic
Nu este necesară experiența anterioară dar reprezintă un avantaj (salarizarea se face în funcție de experiență)

Salariu:
2.800 RON
Contacteaza proprietar:
sau 0770739390
Raporteaza abuz
Trimite unui prieten

Contabilitate completa

Servicii la standarde internationale! Afla oferta personalizata acum!

www.e-contabilitate.com

Infiintari firma

Consultanta infiintari firme si PFA la cel mai mic pret

www.e-infiintari-firme.ro