877 anunturi gratuite adaugate in ultimele 48 de ore

Electricieni in constructii (4 pozitii)

Introdus de 36 zile, 12:05 de persoana juridica Infomunca 0774463702 din Cluj Napoca
- 6 vizualizari pentru acest anunt -
SALARIU: 3.000 RON
Localitate: Cluj Napoca
Domeniu: Constructii-Instalatii-Amenajari

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Intelegerea proiectelor tehnice de specialitate – joasa tensiune
Legarea in dozele de ramificatie
Legarea sigurantelor in tablouri electrice
Montare aparataj electric
Legare automatizarii electrice – optional
Permis categoria B – prezinta un avantaj

Beneficii:
Salariu de 3000 lei in mana pentru cei cu minimum 2 ani experienta
Salariu de 2400 lei pentru ajutorii de electricieni cu posibilitate rapida de crestere
Program de munca de la 07:30 pana la 17:30 de luni pana vineri
Orele suplimentare sunt platite dublu
Transport decontat

Cerinte
Abilitati de interpretare a schemelor electrice
Bune abilitati de relationare in echipa
Tinuta ingrijita
Calificare in domeniu
Experienta de minimum 6 luni
Abilitati de utilizare a echipamentelor de lucru
Gandire analitica
Persoana orientata spre rezultat

Salariu:
3.000 RON
Contacteaza proprietar:
sau 0774463702
Raporteaza abuz
Trimite unui prieten

Contabilitate completa

Servicii la standarde internationale! Afla oferta personalizata acum!

www.e-contabilitate.com

Infiintari firma

Consultanta infiintari firme si PFA la cel mai mic pret

www.e-infiintari-firme.ro