599 anunturi gratuite adaugate in ultimele 48 de ore

BUCATARI- Vase de croaziera

Introdus de 134 zile, 10:41 de persoana juridica Jobforlifesibiu 0775327496 din Brasov
- 99 vizualizari pentru acest anunt -
SALARIU: 1.600 EURO
Localitate: Brasov
Domeniu: Turism

JOB4LIFE recruteaza BUCATARI ce cunosc limba germana si vor sa lucreze pe VASE DE CROAZIERA pe raurile si fluviile din Europa.

Oferta salariala: incepe de la 1400 euro net/luna si poate depasi 2.500 euro + tips. Salariul variaza in functie de pozitia ocuapata si experienta.

Beneficii:
Toate facilitatile ( cazare, 3 mese / zi, transport, asigurare medicala) sunt oferite gratuit de catre angajator.
Concediu de odihna platit.

Cerinte:
Limba germana la un nivel conversational
Cazier judiciar curat;
Clinic sanatos;
Nu sunt necesare cursuri IMO;

Responsabilitati:
Conform fisei postului;
Seriozitate;

NU PERCEPEM TAXE/COMISIOANE DE LA CANDIDATI!
Pentru detalii: 0775 327 496
job4lifesibiu@gmail.com

Salariu:
1.600 EURO
Contacteaza proprietar:
sau 0775327496
Raporteaza abuz
Trimite unui prieten

Contabilitate completa

Servicii la standarde internationale! Afla oferta personalizata acum!

www.e-contabilitate.com

Infiintari firma

Consultanta infiintari firme si PFA la cel mai mic pret

www.e-infiintari-firme.ro